AHOJ, TO JSEM JÁ

Ahoj,
jsem normální pubertačka ,kterou byste v davu normálně přehlídli. Ale v něčem jiná jsem hodně lidí mi říká , že mám zajímavý názor na svět. Další informace o mně ráda čtu a koukám na Přátelé. Jsem schopná vám říct celou epizodu když vidím nějakou fotku z nějaké epizody. Dále občas koukám na youtube kde mám své oblíbence ( ale o tom někdy příště). Ráda běhám, sportuju a tancuju také jinak jsem pořád v pohybu. Další z mnoha věcí co mě baví je pečení a vaření a koukání na Harryho Pottera☺️.

Snažím se uvědomovat smysl života. Ráda s kamarádkami řeším proč jsme tady a jestli si to zasloužíme.

Co tě tady na blogu čeká?
  Lifestyle
  Pečení a vaření
  Rady a tipy
  Móda
  Diy
  Selflove
  Mé nej



Tento blog je byl a bude pro lidi , kteří jsou snílci ,ale dokážou se vrátit i do této kruté reality.


To je pro dnešek asi všechno. Vím bylo to krátké ,ale teď nastane léto tocož tnamená ,že budu mít více času. Příštích pár článků bude poznávacích.
doufám ,že se vám články budou dobře číst a budou vás bavit.
                                 

                                                                                                           xxx with love Dreamer xxx










Komentáře